Jdi na obsah Jdi na menu

PŘÍBĚHY


Tak trochu jiný příběh
 

poznámka autora: je to příběh o vnímání  svíček jako nástrojů k afirmacím. Prosím, berte to jako pohádku a snažte se to vnímat jako děti bez těch našich věčně ustaraných myšlenek. Pokud to tak uděláte, pochopíte kouzlo svíček Lumio:-) Je to o svíčkách a Lumio jsem si vybral pro jejich kouzlo a příběh s nimi spojen, tak se na mě nezlobte:-) Postavy v tomto příběhu jsou smyšlené, samozřejmě:-)
 

Bylo nebylo jedno malé městečko. Žilo zde poměrně málo lidí. Bylo to městečko jako každé jiné. Plné domků, domečků a rodin, které žily svůj život. 
 

V tom městečku žil i mladík. Každý den chodil do práce a z práce. Unavený, otrávený. V tom městečku byl jediný obchod, kde si kupoval obyčejné svíčky. Mladík miloval světlo svíček. I když všude tvrdil, jak moc má rád svíčky, vždy když přišel domů, prostě jednu zapálil a šel si dělat věci, aniž by nad tou svíčkou přemýšlel.
 

Jednoho dne se tento mladík rozhodl navštívit velké město. Procházel se ulicí a přemýšlel, kde sídlí štěstí a láska. Zastavil se u jednoho stánku se soškami andělů. Byl uchvácen.
 

Vzal si jednu sošku do rukou a zjistil, že se jedná o svíčku. Nechápal, ale již nemohl tu svíčku dát ze svých rukou. Svíčku zaplatil a dostal malou kartičku, na které bylo napsáno: Jsem andílek přání. Dříve než mě zapálíš, vem si mě do dlaní a něco si přej. Pokud mi upadnou křídla, tvé přání se vyplní.
 

Cestou domů mladík nad touto svíčkou přemýšlel. Přišlo mu jako by měla duši. Jako by ten andílek k němu promlouval. Ihned jak přišel domů, sedl si ke stolu a opatrně rozbalil anděla. Vzal ho s lásku do rukou a přivřel oči. Pronesl své přání: "Milý andílku, pomoz mi prosím, najít radost a lásku": Mladík setrval na malou chvilku a držel andílka v obou dlaních. Poté ho položil na stůl a zapálil. Bylo mu divné, že nemůže od té svíčky odejít a stále přemýšlel nad svým přáním. Díval se do plamenů svíčky a pomalu, ale jistě jeho oči byly plné slz. Začal přemýšlet o svém životě, co by chtěl změnit a jak by chtěl žít.
 

Najednou křídla anděla upadla. Mladík je vzal a přiložil si je k srdci, věděl, že to je ujištění od andělů, vyslyšení jeho přání.
 

Druhý den ráno se mladík probudil a zjistil jednu krásnou věc. Štěstí a láska poudí ze srdce každého jedince. Nikdy nás neopustí, to jen my je potlačíme denními starostmi. Mladík se usmál a cítil se šťastný. 
 

A když přijdou starosti, otevře šuplík a vytáhne ty malá křidélka, která mu zbyla a usmívá se. Jsou mu připomínkou toho, že lásku a radost má hledat ve svém srdci.
 

Od té doby uběhlo mnoho dnů a týdnů a mladík stále kupuje svíčky s duší, protože mu pomáhají uzdravovat jeho duši....
 

Autor: Přítel Michal  

 

Andělé přání      -    Příběhy andělů přání

Michal Stašek

23. 1. 2017 18:24

Mnoho let komunikuji s anděly. Lidé, kteří ke mě chodí mi pokládají podobné otázky. Otázky jako Jak se mohu přiblížit ke svému andělu? Jak mohu navázat kontakt k těmto bytostem? Pro mnoho lidí je navázat kontakt s energetickými či světelnými bytostmi obtížné. Věřím, že i proto vznikly svíčky andělů přání. Rád se s vámi podělím o svoji metodu práce s těmito svíčkami. Není pochyb že andělské svíce jsou jak harmonizační, tak terapeutické.

Dejme tomu, že jsem člověk, který neumí meditovat a neví jak navázat spojení se svým andělem strážným. Objednám si na stránce Lumio anděla, který mě přitáhne. Je naprosto jedno jakou barvu si zvolíte. Vaše duše si zvolí vždy tu správnou. Po pár dnech vám dojde balíček domů a vy se kocháte nádherou zakoupené svíčky.

Jak postupovat při navazování spojení s vašim andělem skrz svíčku.

1/ Uchopte sošku anděla oběma dlaněmi. Zavřete oči a vnímejte tělo. Jemně pohladte trup anděla a pozvolna přejděte ke křídlům Nechte své myšlenky volně běžet. Ničím se neomezujte.

2/ Představte si, že s anděla/ svíčky/ najednou začne proudit barva. Barva shodná s tou jaké je anděl. Pro ilustraci si řekněme že máme zeleného anděla. Se zavřenými očima vnímejte, jak andělem prostupuje zelené světlo a pomalu se propojuje s vámi.

3/ V duchu můžete svého anděla oslovit. " Milý anděly, je pro mne obtížné s tebou komunikovat a proto tak činím skrze tuhle svíčku" Anděla se stále dotýkejte a vnímejte energii která prostupuje svíčkou

4/ Až budete cítit, že je vhodná doba svěřte mu své přání. " Anděly děkuji za tvoji přítomnost a žádám tě pomoc s mojí zdravotní situací. Jež jsou tvá křídla pečetí,že jsi vyslyšel moji prosbu"

5/ Poté zapalte svíčku a vnímejte jak hoří. Přemýšlejte o tom jak se vám ulevuje a že se začínáte cítit lépe. Poté andělu poděkujte, že tu s vámi byl.

6/ Křídla si schovejte jako pečet slibu.

Tímto způsobem můžete andělské svíčky využít ve všech situacích vašeho života. Přeji krásný den a mnoho krásných chvil s andílky od Lumíků.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

PAVLA ŠNAJDROVÁ - DĚKUJI

3. 3. 2019 8:11

VÁŽENÝ PŘÍTELI MICHALE.DĚKUJI ZA VÁŠ KRÁSNÝ PŘÍBĚH.TAK TO JE.JSEM RÁDA ,ŽE SE VĚNUJETE TÉTO PRÁCI A PŘEJI VÁM SPOUSTY PROBUZENÝCH ANDĚLU V LIDSKÝCH SRDCICH. DĚKUJI TAKÉ VŠEM KDO VÁM POMAHAJÍ V TÉTO PRÁCI. S UCTOU PAVLA Š.