Pálení Bytostí

PÁLENÍ BYTOSTÍ

Dnes mám chuť otevřít pro některé z našich zákazníků mírně „ožehavé téma“.

Jaký máte názor na pálení svíček ve tvaru bytostí?
Pro dnešní den pálím jednoho z našich „svatých“, kterého máme v nabídce. Jedná se o svatého Antoníčka. Provází mě již od dětství, kdy jsem se s ním setkala v peněžence mé babičky v podobě malého stříbrného amuletku. Babička ho měla u sebe jako svého ochránce, který ji provázel životem.

K našemu rozhodnutí vyrábět právě tohoto poutníka vedly nejen indicie, které nám říkaly, že to bude dobrá volba, ale též účast na pouti svatého Antoníčka v Blatnici u Uherského Hradiště. Paradoxně zde nebyl zájem o tuto svíci. A proč? Lidé reagovali se slovy „to nejde pálit“, „ to bych nezvládla, dívat se jak mu hoří hlava“.
S podobnými reakcemi se občas setkáváme a zřejmě setkávat budeme. Přestože mám k této bytůstce svatého Antoníčka a i k jiným, jako je panenka Marie, andělíčci přání atd. určitý vztah, nedělá mi to žádnou komplikaci ho vzít a zapálit.

Ano, třeba jej mám chvíli poblíž na poličce a pálím jej „až přijde jeho/její čas“.
Ale když přijde ta správná chvíle, neváhám… je to pro mě prostředník pomoci.

Já nepálím anděla, Antoníčka, Panenku Marii…nepálím jim křídla, hlavu….ale pomocí plamene posílám určitou energii/přání/záměr tam, kam potřebuji. (Samozřejmě je vždy potřeba nezapomenout na slova "jen, je-li to vůle nejvyššího") A zrovna dnes je mi se svatým Antoníčkem opravdu krásně…cítím se v takovém klidu, pokoře a lásce…nelze zcela popsat, to je potřeba ucítit.

Děkujeme za případné Vaše sdílení a zkušenosti….

S láskou LU.

j.z.anděl přání_1

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení