PORADENSTVÍ

Lumio na ŘípuLucie Jankovská

NUMEROLOGIE
Prostřednictvím Vašeho data narození lze vyčíst Váš charakter, životní cestu, roční vibraci. Je vhodný rok k navázání partnerství? Kdy si mám koupit nový byt či investovat? Hodíme se k sobě s partnerem? I další otázky je možné pomocí čísel zodpovědět….

AUTOMATICKÉ PÍSMO
Automatické písmo je metodou, prostřednictvím které je možno získat vzkazy, rady z duchovního světa. Tuto metodu používáme např. ke vzkazům k svícím na míru.

TAROT
Karty Vám mohou dát odpověď na některé z Vašich otázek. Mohou sloužit jako cenné informace, které Vás mohou nasměrovat, dát určité návrhy jak řešit situace. Na co si máte dát pozor? Co naopak podpořit? Co se máte dozvědět se dozvíte a co Vám má být utajeno, Vám karty stejně nepoví. Není čeho se bát….svůj osud si stejně tvoříte vy sami.

email: svickylumio@seznam.cz
tel: 603540264

 

Michal Mio Jankovský

PORADENSTVÍ S VÝBĚREM VHODNÝCH SVÍCÍ A JEJICH KOMBINACE
Zde se postupuje INDIVIDUÁLNĚ a INTUITIVNĚ spolu s naší praxí a zpětných vazeb našich klientů.

HARMONIZACE ČAKER a ENERGETICKÝCH DRAH TĚLA
Harmonizace čaker je proces při kterém se ladí vaše čakry tak, aby jimi mohla lépe proudit energie. Před samotnou harmonizací je možno vytestovat jednotlivé čakrové oblasti či jiné energické dráhy vašeho těla… 
Naše tělo má spoustu energetických center které když jsou v disharmonii nemohou fungovat správně.
Je potřeba tyto energie sladit, vyladit, obnovit pro lepší fungování a příjem našeho těla.

PORADENSTVÍ V DUCHOVNÍCH OBLASTECH
Poradenství spočívá v nalazení a navnímání na vámi vybraný problém a společnou silou společně s naší životní filosofií se dobrat co nejlepších výsledků...

email: svickylumio@seznam.cz
tel: 737589773

 

 

dobro zlo