MIO

2018 lumio na řípuMICHAL MIO JANKOVSKÝ

NĚCO MÁLO O MĚ

Od 19 let jsem pracoval ve strojírenském průmyslu, a mým životním krédem bylo „plout s proudem“, z ničeho si nic nedělat a ničím se příliš nezabývat.  Užívat si život se vším, co mi nabízí. To byl můj životní směr.

V roce 2014 však nastal v mém životě zlom. Absolvoval jsem kurz Reiky, který mi otevřel oči a byl jakýmsi spouštěčem pro můj život.

Ten nabral zcela jiné grády.

Zjistil jsem, že život vlastně nežiji. Způsob života, který jsem měl, jsem musel zcela změnit. A ten se mi opravdu měnit začal a to od základu….nasával jsem informace, hledal se, zkoušel různé směry a způsoby práce s energií. Navštívil jsem dalších pár kurzů, z nichž nejsilnějším byl “Kyvadlová komunikace a práce se svým vyšším já“.
Otevřely se mi další dveře netušených možností. Přes kyvadlo jsem se dostal k informacím, které mi dříve byly „utajeny“. Kyvadlo se stalo mou prodlouženou rukou, anténkou do vyšších dimenzí.

V roce 2015 jsem jen tak z legrace vyrobil pár čakrových svíček, u nichž jsem nejen já, ale také lidé v mém okolí, zaznamenal, že mají obrovskou sílu a harmonizují nejen lidi, ale i zvířata, či prostor. Začal jsem se této práci věnovat s manželkou na plno. Současně jsem začal více pracovat na svém filozofickém základě, dá-li se to tak nazvat, a vstoupil do Univerzity Bytí pana Josefa Zezulky.

V roce 2016 jsem ukončil jistý pracovní poměr, pro mnohé velmi nepochopitelné. Ano, vyměnil jsem jistotu a měsíční příjem za, pro mnohé, nejistý podnik. Avšak záhy jsem zjistil, že když něčemu bezmezně věřím a dělám to s láskou, funguje to. Stejné se přitahuje, lidi chodí, mají pozitivní ohlasy a dále nás nakopávají k tomu, abychom tvořili dál a dál.

V roce 2017 jsem si zřídil Masérnu s duší, kde začíná moje nová etapa. Lidi mě navštěvují na terapie a masáže, a já mohu pomáhat druhým na plno. Jsem rád, že má cesta vede dál a dál a stále se vyvíjí. Od mého „prozření“ jsem ušel dlouhou cestu, ale ve skutečnosti uběhly pouhé tři roky mého života.
Přestal jsem jíst maso, začal jsem „pracovat“ s lidmi, více komunikovat, přemýšlet o tom, co se kolem mě děje, přednášet na festivalech, prodávat svíčky…..zkrátka šel jsem si za svými sny a stále je následuji.

Vše se plní a stává realitou….

Jsem rád, že mohu žít tento život………………………. Tady a teď.