Kniha ZEZULKOVA BIOTRONIKA

Kód: 2632
150 Kč
Skladem (3 ks)

JOSEF ZEZULKA

Detailní informace

Detailní popis produktu

ZEZULKOVA BIOTRONIKA

Slyšíme-li slovo energie, u většiny z nás se v mysli ozve: elektřina, radiační záření, magnetické pole atd. Ani neuvažujeme o tom, že jsme dosud poznávali pouze jeden druh energie, kterou můžeme nazvat anorganickou. Uplatňuje se v průmyslu, můžeme s ní svítit a topit a také ji používáme ve zdravotnictví.
Pokud ji používáme ve zdravotnictví, znamená to skoro vždy destruktivní účinek. Je používána k odstranění, rušení, ničení něčeho, co je nutno zničit, aby se prospělo zdraví, nebo aby byl zachráněn lidský život. Její použití je tedy převážně destruktivní, ale málokdy konstruktivní, léčebné.
Na rozdíl od anorganické energie se nyní objevuje na vědeckém poli ORGANICKÁ ENERGIE.
Je to také energie, a přece je jiná. Zatím se o ní ví jen málo, ale přesto je nepochybné, že je daleko složitější a že na ni neplatí tak docela poučky a zákonitosti, které platí pro energii anorganickou.


Mezi organickou a anorganickou energií je takový rozdíl jako mezi organickou a anorganickou hmotou. A právě tolik mají společného jako organická a anorganická hmota.
Organická energie je pro živé tělo konstruktivní. Říkáme jí BIOENERGIE nebo VITÁLNÍ SÍLA.
Patří živému organismu a je nedílnou součástí všeho živého. Bude dobré si zvyknout na toto nové dělení a oba druhy energií od sebe odlišovat.
Dokonalé poznání tohoto energetického prvku a celého tělesného silového systému, ve kterém je biologická energie v těle organizována, přináší dokonalejší názor na chorobu a na její etiologii. Ale co je nejdůležitější: Objasní některé choroby, které vzdorují léčení farmakoterapeutickému, protože v jejich vzniku převládá rušivý bioenergetický agens.
Protože porušený tělesný silový systém není možno ovlivnit léky, vzdorují takové choroby lékařským snahám.
Na zdravotnické scéně se objevuje nový prvek, se kterým se donedávna nepočítalo. Zpočátku jako vždy jen velmi opatrně a neoficiálně, ale jeho cesta do blízké budoucnosti je otevřena...

VÍCE ZDE...

Doplňkové parametry

Kategorie: DUCHOVNÍ KNIHY
Hmotnost: 0.27 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: