Kniha DOVOLTE MI PROMLUVIT

Kód: 2693
350 Kč
Skladem (3 ks)

CHICO XAVIER

J.HERCULANO PIRES

Detailní informace

Detailní popis produktu

DOVOLTE MI PROMLUVIT

ANOTACE

První kniha čtyřdílné série pojmenované Ve věku ducha, jež obsahuje studie k různým tématům spritistické nauky.

Na otázky položené na veřejných setkání odpověděl Emmanuel a další pracovníci z duchovní úrovně prostřednictvím média Chico Xaviera. Témata poté okomentoval filozof a spiritistický spisovatel José Herculano Pires, který ke každému z nich přistoupil z nového úhlu pohledu. Tato práce představuje cenný studijní materiál pro všechny, kdo se zajímají o problémy související s naším duchovním vývojem.

Existují světy, jejichž velikost a vznešenost prozatím uniká lidskému chápání; lidský svět je však pro ty, kteří se ho vzdali, nesmírně důležitý. Důvodem je životní fáze ducha ve fyzickém těle. Tak zvaní živí na Zemi dneška, budou zítra obyvateli onoho světa a život na Zemi je tak krátký na to, abychom získali hodnoty, které nám chybí. Ti, kteří jsou v současnosti „mrtví“, budou v  budoucnosti nosit oděv z fyzického těla a budou se věnovat práci na vývoji v obou úrovních života, dokud jejich čistota nebude prověřena pro pokračování směrem k vyššímu světu.

Je pochopitelné, že duchovní organizace lidí nás všechny zajímají, protože jsme na cestě k Nejvyššímu na sobě vzájemně závislí.

Tato kniha se zrodila z nutnosti vzájemných studií, ukazuje nám společnou touhu při hledání pravdy a spiritistickou nauku, která ztělesňuje Pravdu sama o sobě, a odpovídá na naše všeobecné dotazy.

 

AUTOR: Chico Xavier, J. Herculano Pires

ROZMĚRY: 12,5 × 17,5 cm

POPIS: 1× kniha, brožovaná, 244 stran, česky

VYDÁNÍ: červenec 2023

Doplňkové parametry

Kategorie: DUCHOVNÍ KNIHY
Hmotnost: 0.225 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: