Kniha VE VĚKU DUCHA

Kód: 2696
335 Kč
Skladem (3 ks)

CHICO XAVIER

J.HERCULANO PIRES

Detailní informace

Detailní popis produktu

VE VĚKU DUCHA

ANOTACE

Druhá kniha čtyřdílné série pojmenované Ve věku ducha pokračuje v tématech první knihy nazvané Dovolte mi promluvit a rozvíjí je.

Na otázky lidí opět odpovídá Emmanuel a další pracovníci z duchovní úrovně prostřednictvím média Chico Xaviera. Každé téma je okomentované filozofem a spiritistickým spisovatelem José Herculano Piresem, který nám umožní nahlédnout na ně ještě z dalšího úhlu pohledu.

Nebe a Země se setkávají na obzoru. Po tisíciletí lidé věřili ve skutečnost tohoto kontaktu. V Technickém věku se tato skutečnost stala prostou optickou iluzí. Ale počínaje Psychologickou érou, zahájenou spiritistickými výzkumy Allana Kardeca, začala být pro mnoho bytostí evidentní existence dělicí čáry mezi konečným a nekonečným. Horizont by tak byl jedním z mnoha přirozených znamení, která Bůh zasel na Zemi, aby upozornil lidi na Vyšší Skutečnost, kterou naše fyzické smysly nevnímají.

Ve věku Ducha, který nyní začíná, s rozvojem spiritismu, jenž přesahuje psychologii, se duchovní obzory otevírají všemi směry, od konečného atomu až po nekonečné galaxie.

Záhada virů podněcuje biologický výzkum, kreslí dělící čáru mezi životem organické a anorganické hmoty; objev antihmoty odhaluje neviditelnou hranici v srdci samotného atomu; objev psychosomatiky zvýrazňuje linie kontaktu mezi duchem a tělem; mediumní projev činí hmatatelnou vibrační linii mezi dvěma lidstvy, viditelným a neviditelným; objev bioplastického těla ničí poslední naděje sovětského materialismu; rozvoj kosmonautiky nám poskytl živý obraz modré planety Země zasazené do nekonečna; a vítězství parapsychologie potvrdilo pomocí statistiky, prostřednictvím kvantitativní metody výzkumu, perspektivy otevřené spiritismem v polovině minulého století.

Tváří v tvář rozmanitým duchovním obzorům dneška, kde se prsty všech nevěřících Tomášů mohou dotýkat pozitivistické reality věd, se tato nová mediumní kniha Francisco Cândido Xaviera jeví jako přirozené pokračování trpělivé práce.

 

AUTOR: Chico Xavier, J. Herculano Pires

POPIS: 1× kniha, brožovaná, 192 stran, česky

VYDÁNÍ: prosinec 2023

Doplňkové parametry

Kategorie: DUCHOVNÍ KNIHY
Hmotnost: 0.185 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: